Hallitus

Yhdistyksen hallitukseen kuuluu kolmeksi vuodeksi valittavat kuusi varsinaista jäsentä ja kuusi henkilökohtaista varajäsentä. Jäsenistä ja varajäsenistä on kaksi kummastakin ryhmästä vuosittain erovuorossa. Hallituksen jäseniä valittaessa tulee ottaa huomioon maakunnan eri osien tasapuolinen edustus.

Yhdistyksen hallitus vuonna 2017

Puheenjohtaja Antti Vanhanen
Untamonkatu 3-5 As 5   53100 Lappeenranta
antti@vanhanen.net     050-0873300

Varajäsen Eero Kaasalainen
Loikosentie 22A     54770 Heituinlahti
05-467636, 0400-209297

Varapuheenjohtaja ja rahastonhoitaja Jouko Siitonen
Sudenpolku 8     56100 Ruokolahti
jouko.siitonen@pp.inet.fi     040-5634420

Sihteeri Elina Lyijynen
elina.lyijynen@gmail.com

Varajäsen   Leena Salonen
Koivutie 3     54850 Kuukanniemi
leena.salonen@kesyli.net     040-848 0750

Jäsen Pekka Siiropää
Kangasvarenkuja 13   54530 Luumäki
pekka.siiropaa@gmail.com    050-4904963

Varajäsen Pentti Pylkkö
Harjupolku 4   54800 Savitaipale
pentti.pylkko@gmail.com 0400-551253

Jäsen Kalle Pakarinen
041-4344309

Varajäsen  Marja Hovi
Korkea-ahontie 2235     54410 Ylämaa
marjahovi2010@hotmail.com     045-1391767

Jäsen Kari Luumi
Miettiläntie 173 56610 Rautjärvi
kari.luumi@hotmail.com 050-5883910

Jäsen Kyösti Tiainen
Hanhijärventie 509     53100 Lappeenranta
kyosti.tiainen@luukku.com     040-0503605

Varajäsen  Anne-Maija Laukas
Harjukatu 19     53300 Lappeenranta
anne-maija.laukas@pp.inet.fi     040-519010

 

Vastaa

Täytä tietosi alle tai klikkaa kuvaketta kirjautuaksesi sisään:

WordPress.com-logo

Olet kommentoimassa WordPress.com -tilin nimissä. Log Out / Muuta )

Twitter-kuva

Olet kommentoimassa Twitter -tilin nimissä. Log Out / Muuta )

Facebook-kuva

Olet kommentoimassa Facebook -tilin nimissä. Log Out / Muuta )

Google+ photo

Olet kommentoimassa Google+ -tilin nimissä. Log Out / Muuta )

Muodostetaan yhteyttä palveluun %s